01/22/2019 - سه شنبه 2 بهمن 1397
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printسازمان آتش نشانی موفق به کسب رتبه نخست در ارائه گزارش مالی و اداری شد
image
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران موفق به کسب رتبه نخست در ارائه گزارش مطلوب حسابرسی سال 1396 در بین مناطق و سازمان های وابسته به شهرداری تهران شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، معاونت امور مالی و اداری سازمان آتش نشانی با تلاش همه جانبه مدیران و کارکنان این معاونت با ارائه گزارش مطلوب حسابرسی سال 1396 که نشان از عملکرد شفاف و مثبت یک ساله خود در رویه امور مالی و اداری سازمان را دارد، موفق به کسب رتبه نخست در شهرداری تهران شد.
محمود رفیعی سرپرست معاونت مالی و اداری سازمان آتش نشانی با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه همه ساله سازمان آتش نشانی موفق به ارائه گزارش شفاف مالی و اداری می شود. ولی امسال تلاش بر کسب رتبه نخست بود، که خوشبختانه با تلاش و همت کارکنان این معاونت، این امر محقق شد.
وی افزود: برخود لازم می دانم از زحمات و تلاش های آقای سید جواد باقری معاون مالی و اداری پیشین سازمان که همواره بر دقت و وسواس در امور مالی تاکید داشتند قدردانی نمایم و به طور حتم اگر پیگیری مدیرعامل سازمان و ایشان نبود موفق به کسب این رتبه نمی شدیم .
وی گفت: در مجمعی که در دفتر معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با حضور اعضای شورا، مدیرعامل، معاون برنامه ریزی و معاون اجتماعی سازمان آتش نشانی برگزار شد، آقای باقری حضور یافتند و به طور شفاف نسبت به ارائه گزارش عملکرد مالی و اداری اقدام کردند.
رفیعی خاطرنشان کرد: در این میان مهندس داوری از زحمات و تلاش های آقای سیدجواد باقری در طول تصدی این پست قدردانی و با اهدای لوح سپاس و هدیه برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون کرد.
1397/2/15 11:55:0
تعداد مشاهده:  512
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد