01/22/2019 - سه شنبه 2 بهمن 1397
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printقهرمانی تیم فوتسال اداره مرکزی در اولین مسابقات فوتسال مدیران آتش نشانی پایتخت
image
تیم اداره مرکزی سازمان آتش نشانی تهران درنخستین دوره مسابقات فوتسال مدیران این سازمان به مقام قهرمانی این دوره دست یافت.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، این دوره از مسابقات فوتسال با حضور مدیران عملیاتی و ستادی سازمان آتش نشانی تهران در ایستگاه 38 این سازمان برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در این مسابقات که به همت معاونت آموزش و تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد، مدیران مناطق 8 گانه عملیات واداره مرکزی این سازمان در محل سالن ورزشی ایستگاه 38 این سازمان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
کاظم هاشم آبادی مدیر تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران گفت: این مسابقات به صورت رفت و برگشت در دو گروه 5 تیمی از مناطق 8 گانه عملیات و اداره مرکزی این سازمان برگزار شد که در پایان این رقابت ها تیم فوتسال اداره مرکزی و منطقه یک عملیات به فینال مسابقات راه یافتند.
وی افزود: در مرحله پایانی این رقابت ها، تیم فوتسال اداره مرکزی با نتیجه 3-2 موفق شد تیم منطقه یک عملیات را شکست داده و قهرمان این دوره شود.
مدیر تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران در ادامه اظهار داشت: در دیدار رده بندی تیم منطقه 8 عملیات با نتیجه 3-0 تیم منطقه 3 عملیات این سازمان را شکست داده و به مقام سوم این دوره رسید.
گفتنی است این مسابقات با حضور مهمانان ویژه، مهدی مناجاتی سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال ایران و همچنین مدیران ارشد سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد که درپایان با برگزاری جشن قهرمانی، کاپ و جوائزی به برندگان این مسابقات اهدا شد.م4
عکس: بهزاد آسانی
1397/2/26 11:57:0
تعداد مشاهده:  765
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد