05/25/2019 - شنبه 4 خرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
در بزرگراه آزادگان رخ داد؛
printواژگونی مینی بوس 18 مصدوم بر جای گذاشت
image
واژگونی یک دستگاه مینی بوس بر اثر برخورد با یک دستگاه خودروی سواری، مصدومیت 18 سرنشین را در پی داشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، با تماس رانندگان خودروهای عبوری از مسیر بزرگراه آزادگان به سمت جنوب، قبل از بزرگراه شهید لشگری با سامانه 125، و اعلام خبر واژگونی یک دستگاه خودروی مینی بوس، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 20:23 شب گذشته بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 69 را به محل حادثه اعزام کرد.
فریدون خاوریان، فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره گفت: یک دستگاه خودرو مینی بوس در مسیر شمال به جنوب بزرگراه آزادگان در هنگام حرکت پس از برخورد با یک دستگاه خودرو سواری پراید، از مسیر اصلی منحرف و واژگون شده بود.
وی افزود: مینی بوس حامل 18 نفر سرنشین(تبعه افغانستان) بود که پس از واژگونی، همه ی آنها توسط رانندگان خودروهای عبوری از خودرو خارج و تحویل امدادگران اورژانس شدند.
فرمانده آتش نشانان در ادامه تصریح کرد: نیروهای عملیات با ایمن سازی محل حادثه و با استفاده از علائم هشدار دهنده، برق هر دو خودرو را قطع کردند و خودروها را حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند.
وی بیان کرد: آتش نشانان محل حادثه را به عوامل راهور و نیروی انتظامی تحویل دادند و پس از پاکسازی سطح بزرگراه پایان ماموریت خود را اعلام کردند.م1
عکس: مرتضی خلقتی
1397/4/20 12:27:0
تعداد مشاهده:  504
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد