05/25/2019 - شنبه 4 خرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printعملیات 125 برای جلوگیری از آتش سوزی تانکر بنزین
image
آتش نشانان با تلاش همه جانبه خود از بروز آتش سوزی تانکر 30 هزار لیتری بنزین در بزرگراه شهید زین الدین جلوگیری کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، رانندگان خودروهای عبوری در تماس با سامانه 125 آتش نشانی از وقوع این حادثه خبر دادند که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 17 ساعت 5:15 بامداد امروز به بزرگراه شهید زین الدین، قبل از ورودی هنگام اعزام شدند.
پیمان شامانی افسر آماده منطقه سه عملیات آتش نشانی در این باره گفت: یک تانکر 30 هزار لیتری حامل بنزین در مسیر غرب به شرق بزرگراه زین الدین در حال حرکت بود که ناگهان از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد شدید با گاردریل کنار بزرگراه بین جدول و مسیر اصلی متوقف شده بود.
وی با بیان این که خوشبختانه به رغم شدت حادثه، به مخزن بنزین کامیون آسیب وارد نشده بود افزود: آتش نشانان به سرعت، با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر خودروهای عبوری، ایمن سازی محل حادثه را انجام دادند و برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی با استفاده از سرلوله های کف ساز، تانکر و سطح زمین را مملو از کف کردند.
افسر آماده منطقه سه عملیات با اعلام این که در این حادثه به هیچ کس آسیبی نرسید، تصریح کرد: آتش نشانان پس از حدود سه ساعت تلاش بی وقفه، با در نظر گرفتن تمام اصول ایمنی، بنزین مخزن تانکر آسیب دیده را به کامیون دیگری منتقل کردند و پس از اطمینان از ایمنی محل حادثه و حمل تانکر آسیب دیده به مکانی امن، عملیات خود را به پایان رساندند.م3
عکس: منطقه سه عملیات
1397/4/20 12:32:0
تعداد مشاهده:  493
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد