05/25/2019 - شنبه 4 خرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printتصادف خودرو با گاردریل بزرگراه دو مجروح داشت
image
برخورد شدید خودروسواری با گاردریل بزرگراه آزادگان موجب مصدومیت هر دو سرنشین این وسیله نقلیه شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در ساعت 19:35 دقیقه روز گذشته به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی تهران مبنی بر تصادف یک دستگاه خودرو سواری با گاردریل، بلافاصله ستادفرماندهی این سازمان، آتش نشانان ایستگاه 125 را به بزرگراه آزادگان، نرسیده به ورودی الغدیر اعزام کرد.
به گفته مهدی پرنیا فرمانده آتش نشانان اعزامی؛ یک دستگاه خودرو سواری پراید با دو سرنشین در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان درحال حرکت بود که به دلایل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شده و به شدت با گاردریل های جداکننده بزرگراه برخورد کرد به طوری که بخشی از این حفاظ فلزی به درون خودرو وارد شد.
وی اضافه کرد: بر اثر شدت تصادم هر دو سرنشین این وسیله نقلیه که دو نفر مرد حدودا 35 و 23 ساله بودند، قبل از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، با کمک شهروندان از داخل اتاقک آن خارج شده بودند.
پرنیا با اشاره به مصدومیت شدید هر دو سرنشین خودرو، در ادامه افزود: آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل، بلافاصله اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده ومصدومین حادثه را تا رسیدن عوامل اورژانس به حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند و سپس قسمتی از گاردریل بزرگراه را که وارد خودرو شده بود، بااستفاده از تجهیزات مخصوص نجات(هولماترو) برش داده و از خودرو بیرون آوردند.
این فرمانده آتش نشانی علت وقوع این حادثه را از سوی پلیس راهور در حال بررسی ذکر کرد و گفت: آتش نشانان پس ازایمن سازی محل وهمچنین آمدن آمبولانس به محل حادثه، سریعا هر دو مصدوم را جهت انتقال به بیمارستان تحویل امدادگران اورژانس دادند.م4
عکس: حمید قدیانی
1397/4/21 10:44:0
تعداد مشاهده:  588
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد