05/25/2019 - شنبه 4 خرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printواژگونی نیسان امداد جاده در تصادف با تریلی
image
تصادف شدید خودروی نیسان و کامیون تریلی با یکدیگر در بزرگراه عسگری منجر به واژگونی نیسان وانت و محبوس شدن راننده این وانت بار شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در ساعت 3:31 دقیقه بامداد امروز درپی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 و اعلام وقوع این حادثه رانندگی، بلافاصله با هماهنگی ستادفرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای آتش نشانی ایستگاه 50 درمحل حادثه واقع در بزرگراه علامه عسگری، روی پل مقابل دراصلی بهشت زهرا رهسپار شدند.
سید محمود میرمحمدی فرمانده آتش نشانان ایستگاه 50 در خصوص مشاهدات اولیه خود از این حادثه رانندگی اظهار داشت: به محض رسیدن درمحل این حادثه مشاهده شد یك دستگاه خودرونیسان(جرثقیل امداد جاده) پس از برخورد با یك دستگاه کامیون تریلی در خط كناری بزرگراه واژگون شده و راننده نیسان نیز درداخل این خودرو گرفتار شده بود.
وی تصریح کرد: آتش نشانان بی درنگ با رعایت نكات ایمنی به دو گروه تقسیم شدند، یك گروه پس از اطمینان از عدم نشت بنزین از وانت بار، با چیدن علائم راهنمایی و رانندگی در اطراف صحنه تصادف مشغول ایمن سازی محل شدند و همچنین گروه دیگر با استفاده از تجهیزات هیدرولیكی اقدام به رهاسازی راننده نیسان از داخل این وسیله نقلیه کرده و پس از رها سازی، وی را به عوامل اورژانس تحویل دادند
این فرمانده آتش نشانی در خاتمه ابراز داشت: علت بروز این حادثه رانندگی هم اکنون توسط پلیس راهور در حال بررسی است.م7
عکس: وحید نظافت
1397/4/21 11:13:0
تعداد مشاهده:  484
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد