05/25/2019 - شنبه 4 خرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printیک کارگاه رنگ کاری فلزات آتش گرفت
image
آتش سوزی دریک کارگاه رنگ کاری آهن آلات و لوازم فلزی بعد از ظهر دیروز با تلاش آتش نشانان مهار و از گسترش بیشتر آن جلوگیری شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت ۱۵:۲۴ دقیقه بعد از ظهر روز گذشته، تماس های کارگران با سامانه ی آتش نشانی تهران، ستاد فرماندهی این سازمان را بر آن داشت تا با به صدا درآوردن زنگ ایستگاه ۶۳ و گروه امداد و نجات ۱۵، آتش نشانان را برای امداد رسانی روانه ی شهرک صنعتی خاوران سایت فن آوران کند.
سعید شاه مرادی فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل در این باره گفت: کارگران درداخل سوله ای با کاربری کارگاه رنگ کاری به وسعت حدود ۱۶۰ متر مربع سرگرم کار بودند که ناگهان این کارگاه طعمه آتش سوزی شد.
وی با اشاره به وجود مقادیر زیادی مواد سریع الاشتعال مانند رنگ و تینر در ظروف و قوطهای بزرگ و کوچک در داخل این کارگاه، افزود: نیروهای آتش نشانی بلافاصله برق کارگاه را قطع کردند و با کشیدن دو رشته لوله ی آبدهی به مقابله با شعله های آتش پرداختند و تیم نجات هم برای یافتن افراد محبوس شده، تمامی قسمت های کارگاه را جستجو کردند که هیچ فردی پیدا نشد.
این فرمانده آتش نشانی ادامه داد: آتش نشانان در عملیات خود موفق شدند این آتش سوزی را در همان داخل کارگاه خاموش کرده و از سرایت آن به کارگاه مجاور که مملو از رنگ و تینر بود، جلوگیری به عمل آورند.
گفتنی است هم اکنون کارشناسان آتش نشانی منطقه 8 عملیات این سازمان درحال بررسی علت بروز این حادثه و خسارات وارده هستند.م8
عکس: مهدی دانه چین
1397/12/23 12:39:0
تعداد مشاهده:  319
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد