05/25/2019 - شنبه 4 خرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printبرخورد خودرو سواری با نرده های فلزی خیابان
image
تصادف شدید خودروی سواری با گاردریل و نرده های فلزی وسط بزرگراه آزادگان مصدومی به دنبال نداشت ولی خسارت زیادی به این وسیله نقلیه وارد شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در ساعت 23:30 دقیقه شب گذشته در پی تماس رانندگان عبوری با سامانه 125 سازمان آتش نشانی تهران مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با نرده ها، ستاد فرماندهی آتش نشانی بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 104 را به محل حادثه در شمال به جنوب بزرگراه آزادگان، قبل از پل شوشتری اعزام کرد.
بنا به اظهار محمد اسدی فرمانده آتش نشانان اعزامی؛ یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 در مسیر شمال به جنوب بزرگراه آزادگان درمحدوده تهرانسر به دلیل سرعت بالا وناتوانی راننده درکنترل وسیله نقلیه به شدت با گاردریل ونرده های وسط بزرگراه برخورد کرد که براثر این حادثه قسمتی از گاردریل به داخل خودرو وارد شد.
وی افزود: به رغم ورود گاردریل به داخل خودرو خوشبختانه راننده ودوسرنشین دیگراین وسیله نقلیه که همگی مردان جوانی بودند، سالم از داخل خودرو خارج شدند.
اسدی افزود: آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق این خودرو، اقدام به ایمن سازی محل کردند و با خارج کردن گاردریل از داخل خودرو وجلوگیری ازنشت بنزین، اقدام به انتقال این خودرو به محل امن کردند.
گفتنی است علت بروز این حادثه رانندگی هم اکنون توسط پلیس راهور در دست بررسی است.م4
عکس: ایستگاه 104
1397/12/23 13:36:0
تعداد مشاهده:  667
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد