06/26/2019 - چهارشنبه 5 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
نماینده شهرداری تهران در پلدختر خبر داد؛
printفعالیت ۲۵۰ نیروی شهرداری تهران در «پلدختر»
image
نماینده شهرداری تهران در پل‌دختر گفت: نیروهای اعزامی شهرداری تهران از سه شنبه ۱۳ فروردین، یک روز پس از سیل در پل‌دختر، در منطقه مستقر شدند.
به گزارش پایگاه خبری 125 و به نقل از خبرگزاری مهر، روح الله بیداد نماینده شهرداری تهران با بیان این مطلب گفت: بلافاصله پس از سیل گسترده در لرستان و به ویژه پل‌دختر، به دستور شهردار تهران نیروهای امدادی، آتش نشانی و تجهیزات مورد نیاز به منطقه اعزام شدند.
وی افزود: حجم فاجعه به حدی بود که نه تنها لوازم منازل و مغازه‌ها بلکه لوازم اداری و امدادی نیز در میان گل و لای مدفون شد، لذا امدادرسانی منطقه‌ای پاسخگو نبود.
بیداد اضافه کرد: با تدبیر شهردار تهران و با هماهنگی‌های صورت گرفته، در روز ۱۳ فروردین ۲۵ نیروی آتش نشانی، ۶ دستگاه ماشین آلات سنگین و ۸ دستگاه ماشین آلات سبک و تعدادی پمپ کف‌کش و لجن‌کش به منطقه اعزام شد.
وی ادامه داد: شهرداری تهران در ادامه و به تناوب ۲۵۰ نیروی فنی و خدماتی، ۱۰ دستگاه باب کت، ۱۰ دستگاه واترجت، ۱۰ دستگاه کامیون، ۳ دستگاه لودر و سایر تجهیزات را در منطقه مستقر کرد.
نماینده شهرداری تهران در پلدختر تصریح کرد: بر اساس پهنه بندی ستاد مدیریت بحران استان به ریاست استاندار لرستان، پل‌دختر به ۷ منطقه تقسیم و بخش جنوبی شهر که دارای بالاترین میزان تخریب و حجم گل و لای است در اختیار شهرداری تهران قرار گرفت.
وی درباره آخرین وضعیت عملیات تیم شهرداری تهران گفت: پهنه‌ای که به شهرداری تهران سپرده شده به طور کامل، گل برداری شده و ما مشغول شست و شوی معابر و خانه‌ها هستیم. پاکسازی به پایان رسیده و ما با هماهنگی دیگر نهادها، آمادگی ارائه خدمات به دیگر پهنه‌ها را داریم.
1398/1/25 13:13:0
تعداد مشاهده:  933
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد