06/26/2019 - چهارشنبه 5 تير 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printسر كودك بازیگوش در لای نرده گیر افتاد
image
بازیگوشی و شیطنت کودکانه باعث گیر کردن سر کودک حدودا دو ساله در لای نرده حفاظ فلزی درب منزل شد که با تلاش آتش نشانان این پسر بچه از این مخمصه رهایی یافت.
به گزارش پایگاه خبری 125، در ساعت 14 امروز طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این اتفاق به آتش نشانی، ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 83 را به محل حادثه در علی آباد جنوبی، بلوار دستواره رهسپار کرد.
مهدی یگانه فرمانده آتش نشانان اعزامی طی گزارشی از این حادثه اعلام كرد: بنا به اظهار والدین، با فریاد و گریه های پسرشان سراسیمه به سمت او رفتند که معلوم شد سرکودک 20 ماهه آنها، بین نرده حفاظ فلزی درب منزل مان گیر کرده است.
وی افزود: ظاهرا آنان هرچه تقلا کردند نتوانستند سر فرزند شان را از بین نرده های فلزی خارج کنند که از روی ناچاری با آتش نشانی تماس گرفته و در خواست کمک فوری کردند.
یگانه تصریح کرد: آتش نشانان پس از بازدید و بررسی و رعایت اصول ایمنی، با استفاده از ابزار مخصوص(هولماترو) اقدام به ایجاد فاصله بین نرده های حفاظ فلزی درب ورودی منزل كرده و بدون هیچ آسیبی سر این كودك را از بین نرده ها بیرون كشیدند.م7
عکس: ایستگاه 83
1398/1/25 16:7:0
تعداد مشاهده:  423
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد