08/21/2019 - چهارشنبه 30 مرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
در خیابان پیامبر رخ داد؛
printبرخورد خودروهای سواری با یکدیگر دو راننده را راهی بیمارستان کرد
image
برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری پژو پارس و سمند با یکدیگر در خیابان پیامبر، هر دو راننده را راهی بیمارستان کرد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، پس از وقوع این حادثه، حاضرین در محل برای درخواست کمک با سامانه ی ۱۲۵ تماس گرفتند و ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 00:30 امروز زنگ ایستگاه 102 را به صدا درآورد و آتش نشانان عازم بزرگراه اشرفی اصفهانی شمال به جنوب، خیابان پیامبر شدند.
وحید میرحاج معاون فرمانده آتش نشان اعزامی درباره ی این حادثه گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که دو دستگاه خودرو سواری پژو پارس و سمند به علت بی احتیاطی با یکدیگر به شدت برخورد کرده و راننده خودرو سواری پژو پارس از ناحیه پا و لگن دچار آسیب شده بود.
وی ادامه داد: راننده مصدوم قبل از رسیدن آتش نشانان، توسط شهروندان از داخل خودرو خارج شده بود ولی راننده خودرو سواری سمند داخل خودرو محبوس و دچار شوک شدید ناشی از تصادف شده بود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه و نصب علائم هشدار دهنده ی ترافیکی مشغول عملیات شدند و ضمن قطع برق خودروها با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی و ابزار موجود، در حضور عوامل اورژانس حاضر در محل اقدام به بیرون آوردن راننده ی گرفتار از اتاقک خودرو کردند.
میر حاج خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از تحویل هر دو راننده به عوامل اورژانس، و انتقال خودروهای آسیب دیده به محل امن، با تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی به عملیات خود پایان دادند.م1
عکس: امیر احمدی
1398/2/2 11:24:0
تعداد مشاهده:  511
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد