08/21/2019 - چهارشنبه 30 مرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printحضور شهردار تهران در دیدار رئیس جمهور با فعالان امداد و نجات و سیل
image
شهردار تهران به اتفاق چند تن از مدیران شهرداری و آتش نشانی پایتخت شامگاه چهارشنبه در دیدار صمیمی رئیس جمهور با فعالان و دست‌اندرکاران امداد و نجات و سیل، شرکت کردند.
به گزارش پایگاه خبری 125، دکتر پیروز حناچی شهردار تهران به همراه مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری، رضا عبدلی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند، مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران و همچنین جلال ملکی سخنگو و سرپرست روابط عمومی سازمان آتش نشانی تهران شب گذشته در مراسم دیدار دکتر حسن روحانی با تلاشگران و فعالان حوزه امداد و نجات درسیل اخیر کشور حضور یافتند.
دراین دیدار رئیس جمهور با قدردانی از تلاش همه نیروهای ایثارگر از جمله دستگاه‌های دولتی و نیروهای مسلح در جریان سیل اخیر، تأکید کرد: نیروهای ایثارگر در حادثه سیل اخیر به خوبی در صحنه حاضر شدند و کار بسیار بزرگی در این زمینه انجام دادند و این اقدامات جزء سوابق بسیار درخشان تاریخ امداد و نجات، کمک، تعاون و خدمت در کشور خواهد بود.
در این مراسم رئیس جمهور از خانواده شهیدان احمد عبدالحسینی، بهزاد تاتاری، تاج‌قلی جهانی، نازمحمد خالدی، عبدالعظیم نیانی و عبدالسلیم صوفیان، شهدای خدمتی که در جریان امدادرسانی به سیل زدگان در استان گلستان دچار حادثه شدند و با پیشنهاد وزیر کشور و موافقت رهبر معظم انقلاب به عنوان شهدای خدمت نام گرفتند، تجلیل کرد.
در این جلسه صمیمی همچنین تعدادی از خبرنگاران، عکاسان و فعالان رسانه ای که نقش قابل توجهی در اطلاع رسانی صحیح و بهنگام سیل اخیر در نقاط مختلف کشور ایفا کردند، حضور داشتند.
1398/2/19 13:5:0
تعداد مشاهده:  1528
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد