08/21/2019 - چهارشنبه 30 مرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printآتش انبار متروکه را سوزاند
image
یک انبار متروکه در خیابان ۱۷ شهریور صبح امروز دچار آتش سوزی شد و بخشی از آن کاملا از بین رفت.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی ساعت ۰۵:۲۰ صبح امروز همزمان با دریافت خبر آتش سوزی در این انبار واقع در خیابان ۱۷ شهریور جنوبی، ابتدای خیابان طیب از سوی تماس گیرندگان، بلافاصله زنگ ایستگاههای ۳ و ۹۹ را بصدا درآورد و آتش نشانان این دو ایستگاه بهمراه تیم نجات ۲، خودروی حامل دستگاه تنفسی، تانکر آب و بالابر را با توجه به اطلاعات دریافتی از شهروندان عازم محل حادثه کرد.
محمدرضا صبور افسر آماده ی منطقه 8 عملیات آتش نشانی تهران درمورد جزئیات این حادثه گفت: حدود ۳۰۰ مترمربع از یک انبار به وسعت تقریبی دوهزار متر مربع در دو طبقه و نیز یک طبقه ی منفی که با توجه به وجود دستگاههای تزریق پلاستیک، حاکی از آن بود که در این محل، کار تولید لوازم پلاستیکی صورت می گیرد، به دلیل نامعلومی آتش گرفت.
وی با اعلام این که شعله های آتش بسرعت درحال پیشروی به سایر قسمت‌های این انبار بود، تصریح کرد: آتش نشانان بی درنگ پس از تجهیز شدن به تجهیزات حفاظت فردی و بهمراه بردن سه رشته لوله ی آبدهی با رعایت موارد ایمنی خود را به داخل انبار رساندند و از سه ضلع مشغول خاموش کردن آتش شدند.
این افسر آماده آتش نشانی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی پس از کنترل آتش و خنک کردن سایر قسمت‌های دور از آتش، با نفوذ به طبقه ی منفی موفق به مهار و خاموش کردن آتش سوزی در این مکان نیز شدند.
صبور افزود: با تلاش آتش نشانان در کمترین زمان ممکن تمام شعله های درحال زبانه کشیدن آتش مهار و خاموش شد و کارشناسان آتش نشانی هم پس از خاموش شدن کامل آتش وارد محل حادثه شده و به بررسی علت بروز این حادثه پرداختند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: به رغم وسعت این آتش سوزی خوشبختانه دراین حادثه به هیچ کس آسیب جانی نرسید.م8
عکس: مهدی دانه چین
1398/3/2 12:8:0
تعداد مشاهده:  506
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد