08/21/2019 - چهارشنبه 30 مرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printتصادف شدید دو دستگاه خودرو سواری در غرب تهران
image
برخورد شدید دو دستگاه خودرو سواری با یکدیگر در ورودی پیکان شهر، بعدازظهر روز گذشته، دو مجروح بر جای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران و اعلام وقوع تصادف دو دستگاه خودرو با یکدیگر، بلافاصله این ستاد، آتش نشانان ایستگاه 76 به همراه گروه امداد و نجات 8 را ساعت 16:28 دقیقه روز گذشته به محل حادثه واقع در بزرگراه تهران کرج، ورودی شهرک پیکان شهر اعزام کرد.
بنا به اظهار ولی شکورلی فرمانده آتش نشانان اعزامی، دو خودروسواری سمند و کیا در جاده ورودی پیکان شهر و در دومسیر مختلف درحال حرکت بودند که از مقابل و شاخ به شاخ به شدت با یکدیگر تصادف کردند.
وی افزود: شدت برخورد به حدی بود که هر دو وسیله نقلیه متلاشی شده و راننده خودرو سمند نیز در میان آهن پاره های خودرواش بدام افتاد.
شکورلی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و جلوگیری از نشتی بنزین این خودرو ها نسبت به ایمن سازی صحنه تصادف اقدام کردند.
این فرمانده آتش نشانی با اعلام این که علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی بلافاصله با استفاده از تجهیزات لازم راننده خودرو سمند که بشدت مجروح شده بود را از میان خودروی متلاشی شده، خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند که سریعا به بیمارستان انتقال یافت.م1
عکس: محسن مرادی
1398/3/2 12:16:0
تعداد مشاهده:  574
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد