08/21/2019 - چهارشنبه 30 مرداد 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printانفجار گاز در قنادی عابری را مجروح کرد
image
انفجار گاز در زیرزمین یک قنادی در خیابان پانزده خرداد شرقی، مرد رهگذری را زخمی و راهی بیمارستان کرد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی اطلاع رسانی حادثه انفجار توسط شهروندان به سامانه 125 در ساعت 12:50 روز گذشته، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۴ به همراه گروه امداد و نجات ۹ را به خیابان پانزده خردادشرقی، نبش خیابان موسوی کیانی اعزام کرد.
محمد یزدانی رئیس ایستگاه ۴ آتش نشانی تهران در این باره گفت: بر اثر نشت گاز شهری از قسمت فر شیرینی پزی در زیر زمین یک شیرینی فروشی انفجارمهیبی رخ داد.
وی اضافه کرد: براثر موج انفجار در زیرزمین، درب آهنی آن در قسمت مجاور خیابان از جا کنده و به شدت با عابری پیاده که مردی حدودا ۴۰ ساله بود، برخورد کرد و باعث جراحات و مصدومیت شدید وی شد.
یزدانی تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل حادثه، جریان برق و گاز محل حادثه را قطع و اقدام به ایمن سازی کردند و هم چنین مرد آسیب دیده را با حضور عوامل اورژانس در محل، تحویل آنان دادند که با توجه به صدمات وارده، این مرد به سرعت به بیمارستان انتقال یافت.
رئیس ایستگاه آتش نشانی تاکید کرد: احتمال دارد گاز از قسمت فر دستگاه شیرینی پزی نشت پیدا کرده باشد که البته علت نهایی این حادثه و همچنین چگونگی بروز این انفجار توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی قرار دارد.م5
عکس: مسلم مویدی
1398/3/2 13:6:0
تعداد مشاهده:  600
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد