10/23/2019 - چهارشنبه 1 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printتست آمادگی جسمانی هوازی برای آتش نشانان سازمان آتش نشانی پایتخت آغاز می شود
image
آزمون هوازی برای سنجش سیستم قلبی-تنفسی آتش نشانان سازمان آتش نشانی تهران از روز یکم تیر ماه امسال در سه مجموعه ورزشی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری 125، مرتضی پوستچی سرپرست جدید تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران که اخیرا مسئولیت این حوزه بر عهده وی گذاشته شده است، با اعلام این مطلب افزود: این آزمون به مدت دو هفته توسط مربیان تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران اجرا می شود.
وی در ادامه اظهار داشت: این آزمون ها در سه پیست استاندارد دو و میدانی مجموعه های ورزشی آزادی، تختی و شیرودی مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرد.
مرتضی پوستچی با اشاره به این که در آزمون هوازی، تمامی پرسنل عملیاتی سازمان طبق برنامه زمان بندی شده در این مکان ها حضور یافته و در این آزمون شرکت می کنند، تاکید کرد: نتیجه این آزمون برای برنامه ریزی ورزشی افراد به مدیران مناطق عملیاتی این سازمان اعلام خواهد شد.
وی با اعلام این که بعد از انجام این آزمون، تست آمادگی جسمانی ایفرد نیز برای همه آتش نشانان برگزار می شود، تصریح کرد: این تست مواردی از قبیل سرعت، قدرت، انعطاف پذیری و استقامت فرد را مورد سنجش قرار می دهد.
سرپرست تربیت بدنی آتش نشانی یادآور شد: این تست ها هر سال دو نوبت(هر 6 ماه یک بار) در سطح سازمان برگزار می شود و همه آتش نشانان در تمامی رده های پستی موظف هستند، در این دو آزمون شرکت کنند.
وی در خصوص اهمیت اجرای این آزمون ها گفت: آمادگی جسمانی نیروهای عملیات آتش نشانی به دلیل حساسیت و نوع شغل آنان برای امدادرسانی به شهروندان از اهمیت زیادی برخوردار است به این دلیل اجرای این آزمون ها سبب می شود تا توانمندی افراد مورد سنجش قرار گیرد که در صورت وجود مشکلات جسمی بتوان برای رفع آن برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.
1398/3/26 13:19:0
تعداد مشاهده:  650
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد