10/23/2019 - چهارشنبه 1 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printنجات معجزه آسای راننده کامیون در تصادف بزرگراه یاسینی
image
راننده کامیون باری که بر اثر تصادف شدید با کامیون دیگری در بزرگراه یاسینی، در وضعیت خطرناکی در داخل اتاقک آن گیر کرده بود، با تلاش آتش نشانان بطرز معجزه آسایی نجات یافت.
به گزارش پایگاه خبری 125، وقوع حادثه برخورد دو دستگاه خودروی سنگین با یکدیگر ساعت 5 بامداد امروز از طریق تماس های تلفنی شاهدان به سامانه 125 آتش نشانی اطلاع رسانی شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 19، 60 و گروه امداد و نجات 11 به بزرگراه شهید یاسینی، بعد از پل رسالت اعزام شدند.
مجید کریمی فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد چگونگی بروز این حادثه رانندگی اظهار داشت: یک دستگاه کامیون باری بنز 1921 در حال حرکت درمسیر غرب به شرق بزرگراه شهید یاسینی به شدت با قسمت عقب یکدستگاه کامیون ولوو حامل بار که به علت نقص فنی در کنار بزرگراه متوقف بود، برخورد کرد که در اثر این حادثه، راننده کامیون بنز 1921 درداخل اتاقک مچاله شده آن گرفتار شد.
وی درادامه افزود: نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از استقرار و جانمایی خودروهای عملیاتی و همچنین قرار دادن علایم هشداردهنده در اطراف صحنه حادثه برای جلوگیری از حوادث و تصادفات ثانویه، با بکارگیری تجهیزات ویژه امداد ونجات، عملیات رهاسازی فرد گرفتار در اتاقک این خودروی سنگین را آغاز کردند و در کمترین زمان ممکن، راننده را از درون کامیون در هم پیچیده، خارج کرده و برای مداوا و انتقال به مرکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
فرمانده آتش نشانان اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی پس ازجابجایی و انتقال خودروها توسط جرثقیل پلیس راهور به مکانی امن، پاکسازی صحنه تصادف را انجام دادند.
کریمی در پایان گفت: علت بروز این تصادف درحال حاضر توسط پلیس راهورمنطقه در دست بررسی است.م6
عکس: محمدرضا نظری
1398/4/20 11:18:0
تعداد مشاهده:  401
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد