10/23/2019 - چهارشنبه 1 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printخودروی سواری در حین حرکت آتش گرفت
image
یک دستگاه خودرو سواری به هنگام تردد در نارمک از قسمت موتور آن دچار آتش سوزی شد که با حضور به موقع آتش نشانان، آتش خودرو مهار شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی مبنی بر آتش سوزی یکدستگاه خودروی سواری پژو 405، ستاد فرماندهی آتش نشانی در ساعت 6:25 دقیقه بامداد امروز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 101 را به محل حادثه در میدان تسلیحات، خیابان واشقانی روانه کرد.
عباس پاسدار فرمانده آتش نشانان اعزامی در این خصوص گفت: یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در حین حرکت در خیابان به علت نامعلومی از قسمت موتور طعمه آتش سوزی شد.
وی با اعلام این که هنگام حضور نیروهای عملیات در محل حادثه، دود و شعله زیادی از داخل موتور این وسیله نقلیه خارج می شد، افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از مجهز شدن به تجهیزات انفرادی به وسیله یک رشته لوله آبدهی عملیات خاموش کردن آتش را آغاز کردند و توانستند در کمترین زمان ممکن، شعله های آتشی را که از داخل موتور این خودرو بیرون می زد، مهار کرده و از گسترش و سرایت آتش سوزی به قسمتهای دیگر این خودرو و همچنین بروز خسارت مالی بیشتر جلوگیری بعمل آورند.
این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که در این حادثه به راننده و سرنشینان آن آسیبی نرسید، تاکید کرد: علت بروز این آتش سوزی در حال حاضر از سوی کارشناس آتش نشانی منطقه در حال بررسی است.م6
عکس: مجتبی نی بند
1398/4/20 11:23:0
تعداد مشاهده:  477
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد