12/07/2019 - شنبه 16 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
بروز حادثه رانندگی در غرب تهران

printبروز حادثه رانندگی در غرب تهران
image
برخورد دو دستگاه خودرو وانت بار با یکدیگر در بزرگراه شهید همت، مصدومیت دو نفر از سرنشینان را به دنبال داشت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، این حادثه ساعت 12:58 ظهر روز گذشته رخ داد که بلافاصله پس از تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125، آتش نشانان ایستگاه 100 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، خود را به بزرگراه شهید همت(مسیر شرق به غرب)، قبل از خروجی آزادگان رساندند.
محمدرضا تنها فرمانده نیروهای آتش نشانی اعزام شده به محل حادثه، در این باره گفت: دو دستگاه خودرو وانت نیسان و وانت آریسان حین حرکت در مسیر، ناگهان به شدت با یکدیگر برخورد کردند که براثر شدت این برخورد، خودرو وانت نیسان به حالت واژگون درآمده بود.
وی افزود: در این حادثه، راننده خودرو وانت نیسان به شدت مصدومیت شده و در داخل اتاقک در هم پیچیده این وسیله نقلیه گرفتار شده بود.
فرمانده آتش نشانان اعزامی ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق هر دو خودرو را قطع کردند و پس از نصب علائم هشدار دهنده در مسیر، نشتی بنزین هر دو وسیله نقلیه را رفع کردند.
تنها خاطرنشان کرد: نیروهای آتش نشانی با استفاده از تجهیزات مخصوص هیدرولیکی، راننده خودرو وانت نیسان را از داخل اتاقک این وسیله نقلیه خارج کرده و وی را برای انتقال به مراکز درمانی، تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.
گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی، از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.م1
عکس: پیام بیات
1398/5/22 16:3:0
تعداد مشاهده:  477
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد