09/18/2019 - چهارشنبه 27 شهريور 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printیک منزل مسکونی در شهرک ولی عصر آتش گرفت
image
آتش سوزی یک واحد مسکونی در شهرک ولیعصر(عج) با تلاش آتش نشانان خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، آتش نشانان ایستگاه 38 و گروه امداد و نجات 5 به همراه نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به سرعت با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 12:56 دقیقه دیروز به محل حادثه در بلوار معلم، خیابان خیابان کرمانی رهسپار شدند.
داود قلی زاده معاون منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران درباره این حادثه گفت: یک واحد آپارتمان 60 مترمربعی در طبقه دوم یک ساختمان سه طبقه مسکونی کاملا شعله ور شد ودود بسیار غلیظی همه قسمت های این ساختمان را فرا گرفت.
وی افزود: نیروهای عملیات بلافاصله پس از قطع جریان برق و گاز و ایمن سازی محل حادثه، با استفاده از دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی وارد ساختمان شدند ودر مدت زمان بسیار کوتاهی شعله های آتش را مهار و به طور کامل خاموش کردند.
قلی زاده ادامه داد: همزمان گروه دیگری از آتش نشانان به جستجوی افراد محبوس شده احتمالی پرداختند که خوشبختانه هیچ کس در ساختمان حضور نداشت.
معاون منطقه 4 عملیات با بیان اینکه علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان آتش نشانی تهران در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از تحویل محل حادثه به مالک ساختمان، به ماموریت خود پایان دادند.م4
عکس: ایستگاه 38
1398/5/28 16:31:0
تعداد مشاهده:  229
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد