11/14/2019 - پنجشنبه 23 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printسقوط مرد جوشکار از ارتفاع
image
بی توجهی به اصول ایمنی، سقوط کارگر جوشکار را از ارتفاع 6 متری ساختمان در حال ساخت به همراه داشت.
ه گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس شاهدان حادثه سقوط کارگر جوان از ارتفاع، با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران پس از دریافت این خبر، ساعت ۱۷:۱۳ عصر روز گذشته زنگ ایستگاه ۳۷ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه گروه نجات ۲، رهسپار محل حادثه در شهرک مسعودیه، انتهای خیابان کلهر، بعد از میدان دامداری شدند.
حسین کاظمی فرمانده ی آتش نشانان حاضر در محل حادثه در این باره گفت: مردی ۳۵ ساله از تبعه ی افغانستان در هنگام کار جوشکاری در ارتفاع به دلیل بهم خوردن تعادل از روی اسکلت سقوط و از ارتفاع حدود ۶متری بر روی پشت بام ملک مجاور فرود آمده بود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از درخواست عوامل اورژانس، خود را به پشت بام رساندند و با رعایت موارد ایمنی پس از فیکس کردن، وی را به خارج از ساختمان منتقل کرده و برای اعزام به مراکز درمانی تحویل تیم اورژانس دادند.
کاظمی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی به مالک و تحویل محل به وی، عملیات خود را پایان دادند.
وی افزود: کارگرانی که در ارتفاع و ساختمان های بلند مشغول به کار هستند حتما از وسایل ایمنی و فیکس کننده استفاده کنند تا در مواقع حادثه حداقل خسارت به آنها وارد شود.م8
عکس: سبحان حسن پور
1398/8/1 11:42:0
تعداد مشاهده:  356
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد