11/14/2019 - پنجشنبه 23 آبان 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

printاستقرار ۴۰ آتش‌نشان در مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان تهران
image
معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران از استقرار 40 آتش نشان در مسیر راهپیمایی 13 آبان پایتخت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری 125، واحد کیانی معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران با اعلام این خبر افزود: ۴۰ آتش‌نشانان به همراه ۱۰ دستگاه خودروی سنگین، هشت دستگاه موتورسیکلت ودو دستگاه خودروی سمند آتش نشانی در مسیرهای راهپیمایی ۱۳ آبان، تامین ایمنی شرکت کنندگان در این مراسم را بر عهده دارند.
وی بیان کرد: در راستای تمهیدات ایمنی سازمان آتش نشانی تهران علاوه بر آماده‌باش آتش‌نشانان 130 ایستگاه آتش‌نشانی مستقر در سطح شهر تهران، 40 آتش‌نشانان به همراه 10 دستگاه خودروی سنگین و هشت دستگاه موتورسیکلت و دو دستگاه سمند آتش نشانی در اطراف محل برگزاری این مراسم و مسیرهای منتهی به محل راهپیمایی مستقر خواهند شد.
کیانی یادآور شد: آتش‌نشانان با تجهیزات کامل و کاورهای سازمانی از ساعت 7:15 صبح فردا(13 آبان) در نقاط تعیین شده مستقر شده و اوضاع ایمنی محدوده تحت پوشش خود را تا پایان مراسم و عادی شدن عبور و مرور کنترل می‌کنند.
وی همچنین به شهروندان توصیه کرد: در صورت بروز هر گونه حادثه‌ احتمالی ضمن حفظ خونسردی از محل حادثه فاصله گرفته و مراتب را به سامانه 125 و یا آتش‌نشانان مستقر در اطراف محل برگزاری راهپیمایی اعلام کنند.
1398/8/12 16:46:0
تعداد مشاهده:  263
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد