12/11/2019 - چهارشنبه 20 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
تا پایان آبان ماه تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی به رسمی آزمایشی اعلام خواهد شد
مدیر گزینش سازمان آتش نشانی تهران؛
printتا پایان آبان ماه تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی به رسمی آزمایشی اعلام خواهد شد
image
نشست بررسی تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی سازمان آتش نشانی با حضور مدیران ارشد معاونت خدمات شهری، مدیر عامل و مسوولین گزینش سازمان آتش نشانی تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، مصطفی نادری مدیر گزینش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و دبیر این جلسه با اعلام این مطلب افزود: این جلسه با حضور ابوالفضل کبریایی(مشاور حقوقی حوزه خدمات شهری)، مصطفی محمدی(مدیر هسته گزینش خدمات شهری و محیط زیست)، مهندس محسنی(مدیر پشتیبانی سازمان بهشت زهرا(س))و مهندس مهدی داوری(مدیر عامل سازمان آتش نشانی) برگزار شد.
وی با اشاره به تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی به رسمی آزمایشی و لزوم ضرورت بررسی پرونده های این افراد تصریح کرد: در گزینش شهرداری و در بخش خدمات شهری هر هفته جلساتی برگزار و نظر دهی در روال پرونده ها مطرح می شود.
وی افزود: جلسه این هفته با هدف بررسی پرونده های پرسنل آزمایشی که در چند سال گذشته به استخدام سازمان آتش نشانی درآمده اند و با درخواست مدیر عامل سازمان آتش نشانی به میزبانی این سازمان برگزار شد.
نادری خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی های گزینش و بنا به مستندات جمع آوری شده، در مراحل مختلف گاهی نیاز به حضور داوطلبین در جلسه می باشد که این افراد توسط واحد گزینش دعوت و به ارائه دفاعیات خود می پردازند.
وی افزود: تا کنون 250 پرونده پرسنل قراردادی بررسی و در قالب نامه کتبی مبنی بر تائید تبدیل وضعیت به رسمی آزمایشی به سازمان اعلام شده است و مابقی نیز به یاری خداوند تا پایان آبان ماه بررسی و نتایج آن اعلام خواهد شد.
عکس: محمدمهدی هاتف
1398/8/18 16:11:0
تعداد مشاهده:  1157
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد