12/12/2019 - پنجشنبه 21 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
وانت بار توزیع غذا بر اثر بی احتیاطی آتش گرفت

printوانت بار توزیع غذا بر اثر بی احتیاطی آتش گرفت
image
یک دستگاه وانت بار طبخ و توزیع غذا بر اثر سهل انگاری و عدم رعایت نکات ایمنی درکام آتش فرو رفت و خساراتی به آن وارد شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، پس از اینکه راننده ی خودروی طبخ غذای سیار متوجه ی آتش گرفتن قسمت عقب وانت پیکان خود شد سراسیمه با سامانه ی ۱۲۵ تماس گرفت و درخواست کمک کرد.
ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به محض دریافت این خبر بی درنگ زنگ ایستگاه ۶۳ را ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه عصر روز گذشته بصدا درآورد و نیروهای آتش نشان را به محل حادثه در شهرک صنعتی خاوران، روبروی ایستگاه اعزام کرد.
عبدالوهاب نجدی فرمانده ی آتش نشانان اعزامی دراین خصوص گفت: قسمت عقب و بار یک دستگاه وانت پیکان که برای طبخ و عرضه ی غذا بازسازی شده بود به دلیل بی احتیاطی دچار آتش سوزی شد.
وی اضافه کرد: شعله های آتش در حال سرایت به دیگر قسمت‌های خودرو بود که با توجه به کوتاهی مسیر و سریع رسیدن نیروهای آتش نشانی در محل حادثه، آتش نشانان به سرعت وارد عمل شده و از گسترش بیشتر آن جلوگیری بعمل آوردند.
نجدی در ادامه تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از آماده کردن یکرشته لوله ی آبدهی مشغول خاموش کردن آتش شدند و همزمان نیز به تخلیه ی اجناس پشت وانت پرداختند.
این فرمانده آتش نشانی با بیان این که این حادثه مصدومی نداشت، ادامه داد: نیروهای عملیاتی پس از خاموش کردن آتش و لکه گیری آن، با توجه به ریختن روغن در پشت خودرو و احتمال بروز آتش سوزی دوباره، محل حادثه را کاملا ایمن کردند.
گفتنی است تحقیقات بیشتر در خصوص علل بروز این آتش سوزی هم اکنون از سوی کارشناس آتش نشانی منطقه در دست انجام است.م8
عکس: مهدی دانه چین
1398/8/21 13:58:0
تعداد مشاهده:  257
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد