12/12/2019 - پنجشنبه 21 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
شماره 32 32 32 64 آماده پاسخگویی به سئوالات شهروندان درباره گاز مونواکسید کربن است
معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی تهران؛
printشماره 32 32 32 64 آماده پاسخگویی به سئوالات شهروندان درباره گاز مونواکسید کربن است
image
مهندس محمود قدیری از آمادگی پاسخگویی کارشناسان سازمان آتش نشانی به سئوالات شهروندان در خصوص وسایل گرمایشی استاندارد و مخاطرات گاز مونواکسید کربن و اختصاص یک شماره تماس مجزا برای این مقوله خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری 125، معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی تهران اختصاص شماره تلفن 32 32 32 64 را برای پاسخگویی به سئوالات شهروندان و لزوم راهنمایی کارشناسان آتش نشانی درباره علائم مسمومیت با گاز مونواکسید، نصب دودکش و بخاری استاندارد و اقدامات ضروری در هنگام بروز حادثه و آمادگی همه جانبه آتش نشانان برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان اعلام کرد.
قدیری با اشاره به اقدامات اولیه طرح پاسخگویی به شهروندان اظهار داشت: همه ساله با شروع فصل سرما و استفاده شهروندان از وسایل گرمایشی، بیشتر با موضوع ناخوشایند مسمومیت و گاز گرفتگی افراد با گاز مونواکسید کربن روبرو هستیم.
وی ادامه داد: در سال های اخیر از ابتدای فصل پاییز، مربیان آموزش دیده و مجرب آتش نشان داوطلب با استقرار در کانکس ستاد فرماندهی به پاسخگویی به سئوالات متداول شهروندان می پردازند.
وی افزود: تا قبل از امسال هر شهروندی در تماس با سامانه 125 و مطرح کردن سئوال خود به کارشناسان پاسخگویی متصل و راهنمایی های لازم را دریافت می کرد و همین امر موجب مشغول شدن تلفن 125 و معطل شدن شهروندانی که نیاز به امداد و نجات داشتند، می شد که خوشبختانه امسال با ارائه این طرح به مدیرعامل سازمان و هماهنگی های لازم، شماره ویژه ای برای این طرح در نظر گرفته شد.
معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی تهران خاطر نشان کرد: مربیان داوطلب، آموزش های لازم را در خصوص موضوعات تخصصی و ویژه مربوط به علائم انتشار گاز مونواکسید کربن، نصب وسایل گرمایشی و.. فرا گرفته اند و با تائید کارشناسان پیشگیری همه روزه در ساعات 9 الی 16 عصر پاسخگوی سئوالات شهروندان عزیز هستند.
وی همچنین در راستای نحوه تماس شهروندان با سازمان آتش نشانی اعلام داشت: از این پس شهروندان گرامی می توانند سئوالات خود را با شماره 32 32 32 64 مطرح نمایند و کارشناسان آتش نشانی در حد توان، اطلاعات و راهنمایی های لازم را به شهروندان ارائه می کنند و اطمینان داشته باشند در صورت عدم رفع مشکل، نیروهای همیشه آماده باش آتش نشانی با مراجعه حضوری نسبت به رفع مشکل اقدام خواهند کرد.
1398/8/22 13:34:0
تعداد مشاهده:  457
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد