12/12/2019 - پنجشنبه 21 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
آتش سوزی اتاق یک هتل در مرکز شهر

printآتش سوزی اتاق یک هتل در مرکز شهر
image
آتش سوزی یکی از اتاق های هتل سه طبقه در مرکز تهران حوالی ظهر امروز با حضور به موقع آتش نشانان مهار و خاموش شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی بروز آتش سوزی در یک هتل و تماس کارکنان آن با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیات ایستگاه های 1، 67 و 46 را به همراه تیم نجات یک و خودروهای حامل دستگاه تنفسی، خودرو بالابر و تشک نجات، ساعت 11:05 دقیقه امروز به سمت محل حادثه درخیابان خیابان خیام شمالی، خیابان صوراسرافیل اعزام کرد.
علیرضا جبارزاده معاون منطقه 5 عملیات سازمان آتش نشانی تهران دراین باره گفت: آتش سوزی در طبقه سوم این هتل و در یکی از اتاق ها رخ داده بود که آتش نشانان برای خاموش کردن آن بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند.
وی افزود: گروه اول با استفاده از دو رشته لوله آبرسانی عملیات مهار و خاموش کردن شعله های آتش را آغاز کردند و به سرعت با بستن دستگاه تنفسی در میان دود، به کانون آتش سوزی نزدیک شدند و قبل از گسترش آن به اطراف، در زمانی کوتاه آن را مهار و خاموش کردند.
جبارزاده تصریح کرد: هم زمان گروه دیگری از آتش نشانان به طبقات هتل رفته و 20 نفر از مسافران را که درزمان رخداد آتش سوزی در اتاق های خود در حال استراحت بودند را به خارج از هتل هدایت کردند.
معاون منطقه 5 عملیات تصریح کرد: با حجم بالای دودگرفتگی، نقطه قوت عکس العمل آتش نشانان در خروج مسافران بود که خوشبختانه به هیچ یک از این مسافران آسیبی وارد نشد.
وی در مورد علت بروز این حادثه اظهار داشت: در حال حاضر گروهی از کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران سرگرم علت یابی این آتش سوزی هستند.م5
عکس: مسلم مویدی
1398/8/22 13:43:0
تعداد مشاهده:  475
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد