12/12/2019 - پنجشنبه 21 آذر 1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
مغازه نانوایی در بلوار فردوس آتش گرفت

printمغازه نانوایی در بلوار فردوس آتش گرفت
image
آتش سوزی مغازه نانوایی در بلوار فردوس شرق، آتش نشانان دو ایستگاه را بامداد امروز به محل حادثه کشاند.
به گزارش پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی با دریافت خبر وقوع این حادثه در ساعت 05:15 صبح امروز، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه های 34، 102 به همراه یک دستگاه کامیونت خاور حامل دستگاه تنفسی را به محل حادثه واقع در بلوار فردوس شرق، خیابان ولیعصر اعزام كرد.
به گفته فرامرز منصور دهقان فرمانده آتش نشانان اعزامی، هنگام رسیدن آتش نشانان در محل این حادثه، از داخل یک باب مغازه نانوایی و قسمت بالکن این مغازه، دود و آتش زیادی بلند می شد و هر لحظه امکان سرایت آتش به مغازه های همجوارنیز وجود داشت.
وی تصریح کرد: آتش نشانان بی درنگ پس از قطع برق و گاز وایمن سازی محل، با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده به خاموش کردن آتش پرداختند و همزمان گروهی دیگر از آتش نشانان به تخلیه دود از ساختمان و مغازه همجوار مشغول شدند.
منصور دهقان با اشاره به این که این حادثه هیچ مصدومی نداشت، افزود: این آتش سوزی که به بخشی از سقف نانوایی نیز نفوذ کرده بود و هرآن ممکن بود از طریق سقف به مغازه های مجاور آن هم سرایت کند سرانجام با تلاش آتش نشانان و قبل از سرایت آن به مغازه های مجاور مهار و کاملا خاموش شد.
این فرمانده آتش نشانی با اعلام این که علت بروزاین حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه تحت بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات پس از مهار آتش و ایمن سازی محل، با بکارگیری فن های فشار قوی دود حاصله از آتش سوزی را از مغازه تخلیه کردند.م1
عکس: امیر احمدی
1398/8/23 13:4:0
تعداد مشاهده:  427
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد